9 Yaşındaki Elif’e Çifte Bayram « Haber31.Net Hatay Haberleri

22 Eylül 2023 - 16:00

9 Yaşındaki Elif’e Çifte Bayram

reklam
9 Yaşındaki Elif’e Çifte Bayram
Son Güncelleme :

25 Mayıs 2020 - 20:37

reklam

Hatay’da polis ekipleri, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle dışarı çıkamayan 9 yaşındaki Elif İkra’ya pasta götürerek doğum gününü kutladı.

Merkez Antakya ilçesi Esentepe Mahallesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, 9 yaşındaki Elif İkra’nın doğum günün kutlamak istemesi üzerine polis ekiplerini aradı.

Elif İkra’nın bu isteğine kayıtsız kalmayan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, yaş pasta alarak küçük Elif’in evine giderek doğum gününü kutladılar.

Doğum günü 25 Mayıs olan, 3 aydır karantinada bulunan, dilediği gibi sokağa çıkamayan ve parklarda oynayamayan 9 yaşındaki Elif İkra’ya doğum günü pastasının yanında Türk bayrağı ve çeşitli hediyeler verildi.

Korona virüs tedbirlerine ve sosyal mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirilen etkinlikte Elif İkra ve ailesi etkinlik dolaysıyla ile teşekkür etti.

Polis olmak isteyen Elif İkra ve ailesi, ellerinde pasta ve hediyelerle sürpriz yapan ekiplere teşekkür etti. Yetkililer, suçlularla yoğun mücadelenin yanında polis- halk ilişkilerini güçlendirecek sosyal faaliyetlerle de halkın ve özellikle çocukların yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam