organik hit film izle
Haber31.Net Hatay Haberleri

Akdeniz Bölgesi Toplantısı Video Konferans Yöntemiyle Gerçekleştirildi

Akdeniz Bölgesi Toplantısı Video Konferans Yöntemiyle Gerçekleştirildi
18 Mayıs 2020 - 9:28 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi.

Akdeniz Bölgesi Toplantısına video konferans yöntemiyle katılan ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, İhracatçı üyelerinin sorunlarını TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na aktardı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, video konferans aracılığıyla gerçekleştirilen Akdeniz Bölge toplantısına katıldı. Toplantıya, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin de katılım gösterdi.

Hisarcıklıoğlu, koronavirüs salgını ile mücadele sürecinde, sahadaki sıkıntıları hükümete ilettiklerini, bu çerçevede ilk etapta hükümete 70 maddelik bir öneri sunduklarını ve bunların büyük bir kısmının hayata geçtiğini anlattı.

Salgınla mücadelenin dinamik bir süreç olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, “Her gün yeni bir konu, yeni bir sıkıntı ortaya çıkıyor. Dolayısıyla hiç ara vermeden üyelerimizle temasta olup, sıkıntı ve önerileri toplamayı sürdürelim” dedi.

Hisarcıklıoğlu, oda/borsa başkanlarının da bu vizyonla çalıştığını, üyelerine hizmete devam ettiğini görmekten dolayı gurur duyduğunu ifade etti.

Print Friendly, PDF & Email
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER