Ali Çiftçiler;”Cumhuriyetimizin 100.YILI Kutlu Olsun « Haber31.Net Hatay Haberleri

3 Aralık 2023 - 20:13

Ali Çiftçiler;”Cumhuriyetimizin 100.YILI Kutlu Olsun

reklam
Ali Çiftçiler;”Cumhuriyetimizin 100.YILI Kutlu Olsun
Son Güncelleme :

28 Ekim 2023 - 16:30

reklam

ALİ ÇİFTÇİLER;” CUMHURİYETİMİZİN 100.YILI KUTLU OLSUN’
Kırıkhan’ın sevilen ve sayılan simalarından biri olan Ali Çiftçiler Cumhuriyetin kuruluşunun 100. Yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

ÇİFTÇİLER Mesajında; ” 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin taçlandığı gündür.

Cumhuriyetimizin 100. Yılında, milletimizin birlik ve beraberliği en büyük gücümüz olmaya devam ediyor.

Gelecekte de bu birliği korumak, Dünya liderimizin inşaa ettiği Türkiye Yüzyılı için el birliğiyle çalışacağımıza olan inancımızla, bu değerleri koruma ve hatta Dünya Ülkesi Türkiye kararlılığımızı yineliyoruz.

Tüm dünya ile dostluk ve barış içinde yaşama arzusu ve duası ile Cumhuriyet Bayramımızın 100. Yılını kutluyor, bu uğurda Kahramanca vatan savunması yapan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arakadaşlarını ve bütün Şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla yad ediyorum.

Vatan savunmamızda kollarını, bacaklarını kaybedip kanlarını feda eden kahraman Gazilerimizi şükranla yad edip Rabbimden acil şifalar diliyorum.

Ey büyük Atam; emanetin olan Cumhuriyetimizi, Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kurduğu Türkiye Yüzyılı ile pekiştirip ilelebet payidar kılmaya devam edeceğiz. SEN RAHAT UYU. RUHUN ŞAD OLSUN.” Dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam