Tosyalı’dan Hassa ve Altınözü Belediye Başkanlarına Ziyaret « Haber31.Net Hatay Haberleri

13 Haziran 2024 - 16:35

Tosyalı’dan Hassa ve Altınözü Belediye Başkanlarına Ziyaret

reklam
Tosyalı’dan Hassa ve Altınözü Belediye Başkanlarına Ziyaret
Son Güncelleme :

15 Mayıs 2020 - 11:43

reklam
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,ilçe belediye başkanları ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş ve Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı’yı ziyaret etti.

İSTİŞARLERİMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ

Halka hizmet noktasında Belediye Başkanları ile fikir alışverşinde bulunduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” İlk olarak Hassa Belediye Başkanımız Mehmet Karataş’ı ziyaret ettik. Kıymetli hemşerilerimize hizmet yolunda uyguladığımız projeler ve yürütülen çalışmalarla ilgili fikir teatisinde bulunduk.Nazik ve sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ediyorum “dedi.

Daha sonra Altınözü’nde ziyaretlerde bulunduklarını ifade eden Başkan Fatih Tosyalı,”AK Parti Hatay Milletvekilimiz Hüseyin Şanverdi ve İlçe Belediye Başkanlarımız ile birlikte Antakya – Altınözü Karayolunda yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledik.Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler alarak hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi ilettik.Kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında Belediye Başkanlarımız ile istişare halinde olmaya devam edeceğiz “şeklinde konuştu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam