Başkan Altan’dan Okullarda Koronavirüs Denetimi « Haber31.Net Hatay Haberleri

21 Eylül 2021 - 11:08

Başkan Altan’dan Okullarda Koronavirüs Denetimi

reklam
Başkan Altan’dan Okullarda Koronavirüs Denetimi
Son Güncelleme :

16 Ekim 2020 - 15:05

reklam

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan Conavirüs salgını nedeniyle eğitime ara verilen ve bugün yüz yüze eğitime başlayan okullarda incelemelerde bulundu.

Kontrollü Sosyal Hayat döneminde yüzyüze eğitim öğretime açılan Sincan ortaokulu ve Yüzüncüyıl ilköğretim okulunda incelemelerde bulunan Payas Belediye Başkanı Bekir Altan okul öncesi sınıflar ile birinci sınıfları ziyaret etti. Okul girişinde görevliler tarafından ateşi ölçülen Altan sınıf girişinde hijyen görevlisi öğrenci tarafından tutulan kolonya ile ellerini dezenfekte etti.

Altan Yüzüncüyıl İlkokulu’nda incelemelerin ardından Sincan ortaokuluna geçen Başkan Altan sınıfları ve hobi bahçelerini inceledi. Altan “Okullarda eğitim öğretimin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için tüm tedbirler alındı. Temizlik, maske ve mesafe kurallarının hatırlatıldığı afişler görünür yerlere asıldı, okulların pratik bir şekilde dezenfekte Ayrıca okullarımızda Yüz yüze eğitim öğretime başlayan okullarımızda tüm tedbirlerimizi alarak bütün ihtiyaçlarını karşıladık. Okullardaki görevlilerin yanında dezenfektan ekiplerimizde periyodik olarak çalışmalarına devam edecek. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam