Bakan Berat Albayrak MüJdeyi Verdi « Haber31.Net Hatay Haberleri

14 Ağustos 2022 - 11:58

Bakan Berat Albayrak MüJdeyi Verdi

reklam
Bakan Berat Albayrak MüJdeyi Verdi
Son Güncelleme :

07 Haziran 2020 - 19:13

reklam

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak geçtiğimiz dönem içerisinde açıklama yaparak vatandaşlar için müjdeli uygun faiz oranlarına sahip kredi paket açıklamalarında bulundu. Bu müjdeli haberin hayata geçirilmesinin ardından ev ve araba alımları cazip hale getirildi. Ancak kredi kullanımlarında ve araba alımlarında istenen tasarrufun sağlanması şu an için zor görünüyor. Son zamanlarda özellikle korona virüs salgın hastalığı sebebiyle ikinci el araç fiyatları neredeyse sıfır araç fiyatları ile eş değer oldu. Bu durumda getirilen bu kredi fırsatları doğrultusunda anlaşma yapılan firmalar ile hem uygun kredi faiz oranları hem de uygun firmalar ile satım işlemlerinizi gerçekleştirme olanağına sahip olabileceğini söyledi.
2020 ÖTV İNDİRİMİ OLACAK MI?
Devlet ve Kamu Katılım bankları tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda taşıt kredi müjdesinin verileceği bildirildi. Tarihin en düşük oranlarına ve maliyetleri ile birlikte kredi imkanı vatandaşlar için getirilecek. Bu krediler sayesinde geri ödemeler hem ödeme erteleme hem de uzun vade seçenekleri ile kolay ödeme fırsatlarını sizlere sunacak.
ARABA ALACAKLARA KREDİ MÜJDESİ!
Araba almak isteyen vatandaşlar için müjdeli haber geldi. Ancak bu müjdeli haber sonrasında asıl beklenen müjdeli haber ÖTV indirimi konusu oluyor. Araba almak isteyen ancak ÖTV indirimi ile karşı karşıya kalarak fiyatların yüksek olması sebebiyle araba alamayan vatandaşlarımız ÖTV indirim ya da ÖTV ‘nin bir süreliğine kalkmasının taleplerinde bulundu. Sektör temsilcileri tarafından da gündemde bulunan bu konu doğrultusunda bu taleplerin onaylanmasının ardından 2 milyon satış rakımına ulaşılabileceği bildirildi. Böylelikle vatandaşlar hem kredi imkânlarından faydalanacak hem de araba alma hayallerini gerçekleştirebilecekler. Peki, anlaşmalı olan firmalar nelerdir?
ANLAŞMA YAPILAN FİRMALAR!
FIAT Egea, Honda, Honda Civic, Hyundai,Hyundai i10,Hyundai i20, Renault, Renault Megane,
Renault Clio,Ford, Ford Transit, Toyota,Corolla,Verso,CH-R, Corolla Hybrid,Fiat, FIAT Doblo,
FIAT Fiorino,FIAT Pratico,Ford,
Ford Transit,Courier, Custom, Trucks,Isuzu,ISUZU D-Max, Mercedes,Mercedes-Benz Actros,Karsan,Temsa,Otokar,
BMC.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam