CHP Defne İlçe Başkanı akın Parlak Yıldız « Haber31.Net Hatay Haberleri

19 Eylül 2021 - 20:49

CHP Defne İlçe Başkanı akın Parlak Yıldız

reklam
CHP Defne İlçe Başkanı akın Parlak Yıldız
Son Güncelleme :

08 Ekim 2020 - 18:26

reklam

Sevgili Defne Halkı
Tüm Dünyayı etkisi altına almış olup milyonlarca kişinin ölümüne sebep olan Pandemi süreci hepimizin malumu.Öldürücülüğü ve yayılma hızı çok yüksek olan Covid-19 Virüsü özellikle son günlerde Defne İlçemizde sıklıkla görülmekte, birçok vaka’nın ölümle sonuçlanmasına sebep olmaktadır.Yine aynı Virüse, partimizin birçok yöneticisinde rastlanmış olup, bir kısmının can kaybıyla sonuçlanmış olduğu görülmüştür.

Bilim adamlarımız, aşısı ve tedavisi gelişme aşamasında olan Covid-19 salgını ile mücadelenin, başarıya ulaşmasına çok az bir süre kaldığını ifade etmektedir.

İnsan sağlığı ve yaşamının söz konusu olduğu böyle bir ortamda, tedbirin herşeyden önce geldiğine inanmaktayız.Hiçbir siyasi hesap, tek bir insanın hayatından, hatta sağlığından daha önemli değildir.

İnsan için yapılması gereken siyasetin, insan sağlığına ve canına mal olması asla kabul edilemez bir sonuç olacaktır.

İlçe Örgütümüzün, risk taşıyabilecek ve Sosyal mesafeyi yok sayan etkinlik ve toplantılardan uzak durması ve Parti binamızda toplu görüşmelere yer vermemesi, Genel Merkezimizin tavsiyesi doğrultusunda benim şahsi insiyatifimle alınmış bir karardır.Bu konu ile ilgili Örgüt emekçilerimize gelebilecek eleştirilerin şahsım adına yapılmış olduğunu kabul ederek, ilgili sebeplerden dolayı affınıza sığınıyorum.

Tüm bunlara rağmem Örgütümüz ve Şahsım, Ülkenin ve bölgemizin sorunlarını yakinen takip etmekte, ekonomik ve siyasi gelişmelerine asla tepkisiz kalmamaktadır.

Birebir veya sınırlı sayıda kişiyle görüşmelerle sürdürdüğümüz parti çalışmalarını, pandemi sürecinin gevşemesiyle beraber, eski coşkulu ve kalabalık toplantı ve mahalle gezilerimizle sürdüreceğimizin bilgisini kamuoyuyla paylaşmk isteriz.Saygılarımla

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam