Gelen Her Başarılı Haberlerinizle Mutlu Oluyoruz’ « Haber31.Net Hatay Haberleri

13 Haziran 2024 - 17:52

Gelen Her Başarılı Haberlerinizle Mutlu Oluyoruz’

reklam
Gelen Her Başarılı Haberlerinizle Mutlu Oluyoruz’
Son Güncelleme :

01 Kasım 2020 - 12:50

reklam
İskenderun Futbol Kulübü futbolcularına kadayıf ikram eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, başarılar diledi
Misli.Com 3. Ligi 2. Grubunda mücadele eden Güney temsilcisi İskenderun Futbol Kulübü teknik heyet ve futbolcuları, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti. Başkan Tosyalı, Turuncu Mavililere Kadayıf ikram ederek başarılar diledi.
Ligin 6. haftasında Yozgat Spor maçı öncesinde gerçekleşen ziyarete, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz, İTSO Başkan vekili Muhsin Yeter, İskenderun FK Sportif Direktörü Güney Kanat, Teknik Direktör Taylan Temel, yardımcıları ve futbolcular katıldı.
Yapılan ziyaretten dolayı mutlu olduğunu belirten İskenderun Beledediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Yaptığınız ziyaretten dolayı mutlu oldum. Sizlerden gelen başarılı sonuç haberleri bizleri mutlu etmektedir. İskenderun Futbol Kulübünü daha da iyi yerlere getirebilmek için hepimiz çaba sarfedeceğiz. Spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceğiz. bundan sonraki kaşılaşmalarda tüm takımımızın futbolcularına ve teknik heyetimize başarılar diliyorum” dedi.
İskenderun Futbol Kulübü teknik heyet ve futbolcular, üzerinde Fatih Tosyalı yazılı 31 numaralıTuruncu Mavili forma hediye ettiler.
reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam