Hatay’da Hizmetler Devam Ediyor « Haber31.Net Hatay Haberleri

14 Haziran 2024 - 10:04

Hatay’da Hizmetler Devam Ediyor

reklam
Hatay’da Hizmetler Devam Ediyor
Son Güncelleme :

05 Mayıs 2020 - 13:42

reklam

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, şehrin 95 mahallesinde yol çalışmalarının sürdürüldüğünü, yeniden sokağa çıkılacak günlere hazırlıkların devam ettiğini bildirdi.

“ YENİDEN SOKAĞA ÇIKACAĞIMIZ GÜNLER İÇİN HAZIRLIKLARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli ile birlikte Aksaray ve Akasya Mahallelerinin ortak caddesi olan Baybars Caddesi’nde Antakya Belediyesi’nce yürütülen asfalt çalışmalarını yerinde incelediler.

İncelemeler esnasında Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli ve Başkan Yılmaz’a Belediye Meclis Üyesi Ahmet Bebek ve başkan yardımcıları eşlik etti.

Başkan Yılmaz çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “Antakya Belediyesi olarak şehrimizin 95 mahallesinde hizmet vermeye aralıksız devam ediyoruz. Özellikle teknik belediyecilik hizmetlerimizde hızımızı kesmedik. Elbette bu günler geçecek ve yeniden sokağa çıkacağız.

Biz Antakya Belediyesi olarak yeniden sokağa çıkacağımız günlere hazırlığımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda yeni yol açma, malzeme serme, parke döşeme ve özellikle asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Son olarak Akasya ve Aksaray Mahallelerimizin ortak caddesi olan Baybars Caddesi’ni boydan boya asfaltladık. Mahallemize hayırlı olsun.”

Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli ise yürüttüğü hizmetlerden dolayı Başkan Yılmaz’a teşekkürlerini iletti.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam