Hatay’In Da Arasında Bulunduğu Eş Değiştirme Şebekesine Operasyon! « Haber31.Net Hatay Haberleri

14 Haziran 2024 - 08:56

Hatay’In Da Arasında Bulunduğu Eş Değiştirme Şebekesine Operasyon!

reklam
Hatay’In Da Arasında Bulunduğu Eş Değiştirme Şebekesine Operasyon!
Son Güncelleme :

06 Ekim 2020 - 18:25

reklam

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri internet üzerinden swinger (eş değiştirmeli) fuhuş yapıldığı bilgisine ulaştı. Polis bu bilgi üzerine yaklaşık 6 ay önce savcılıktan alınan izinle bu şahısları teknik ve fiziki olarak takibe başladı. Yapılan takipte çoğu resmi nikahlı evli, evli olmayan da sevgili olan 74 çiftin para karşılığı fuhuş yaptığını tespit etti.

Zanlıların Adana merkezli Antalya, Mersin, Hatay, Şanlıurfa, Gaziantep, Konya, Afyonkarahisar, Kahramanmaraş, Adıyaman, Malatya, Kars, Denizli, Burdur, Şırnak ve Edirne’de bulunduğu belirlendi. Şahısların Türkiye genelinde gezerek gruplar halinde haftanın belirli günleri grup halinde cinsel ilişkiye girdikleri tespit edildi.

PANDEMİDE BİLE DURMADILAR!

Yapılan takip sırasında zanlıların yeni tip corona virüs nedeniyle hayat durma noktasına gelirken zanlıların buna rağmen gruplar halinde toplanıp cinsel ilişkiye girmeye devam ettiği saptandı. Polis bu tespitleri yaptıktan sonra Adana merkezli 16 ilde şafak vakti operasyon başlattı. Polis 74 zanlıyı gözaltına almak için eş zamanlı 80 adrese 500 polisle baskın yaptı.

Baskınlarda şu ana kadar 56 zanlı gözaltına alındı, diğer zanlıların yakalanması için çalışmaların devam ettiği öğrenildi. Ayrıca bu zanlıların 44 kadını ise mağdur ettiği edinilen bilgiler arasında.

Polisin evlerde yaptığı aramada ise çok sayıda fantezi ürünü, uyuşturucu hap, kenevir, esrar, tabanca ve silah ele geçirildi.

Gözaltına alınan zanlıların sorgusu sürerken, operasyonun devam ettiği bildirildi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam