HATİAB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güder’in Bayram Mesajı « Haber31.Net Hatay Haberleri

14 Haziran 2024 - 07:56

HATİAB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güder’in Bayram Mesajı

reklam
HATİAB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güder’in Bayram Mesajı
Son Güncelleme :

24 Mayıs 2020 - 23:48

reklam

HATİAB Hatay İşadamları ve Bürokratları yönetim Kurulu başkanı İbrahim Güder Ramazan Bayramı Münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Güder yayınladığı mesajında:

“Bayramlar, barış içerisinde sevgi ve hoşgörünün yaşandığı, huzur ve paylaşımın en çok hissedildiği, küskünlüklerin kırgınlıkların son bulmasına fırsat verdiği, bizleri birbirimize yakınlaştıran, bağlayan, aynı samimi duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan, birbirimiz ile duygudaşlık kurabildiğimiz yegâne özel zamanlardır.

Dünyanın sahibi değil, misafiri olduğumuzun hatırlatıcısıdır.

Dünya genelinde yaşanan salgın nedeniyle ayrı sofralarda iftar açmamıza rağmen, manevi atmosferi yüksek olan bir ramazan ayını daha geride bırakmaktayız.

Yaşanan bu zor süreçlere rağmen birlik ve beraberliğimizin azalmadığı, bu mübarek günlerde eskisi gibi bir araya gelip kucaklaşamayacağımız bir bayram geçirsekte Ramazan Bayramına erişebilmenin sevincini hep birlikte ve gönül gönüle yaşayacağımıza inancım tamdır.

Bu duygu ve düşünceler ile başta HATİAB camiamız olmak üzere, tüm milletimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle beraber, sağlıklı, huzurlu ve mutluluklarla dolu nice bayramlar yaşamanızı Yüce Rabbimden dilerim” dedi.

Selam ve dua ile kalın inşallah.
İbrahim GÜDER

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam