İbrahim Gül’ün Ramazan Bayramı Mesajı « Haber31.Net Hatay Haberleri

1 Aralık 2023 - 16:19

İbrahim Gül’ün Ramazan Bayramı Mesajı

reklam
İbrahim Gül’ün Ramazan Bayramı Mesajı
Son Güncelleme :

23 Mayıs 2020 - 23:23

reklam

 

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Ramazan Bayramı münasebetiyle Kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Gül mesajında şunları söyledi:

“Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun. Dua ve ibadetlerle içimize çektiğimiz, rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek, Ramazan Bayramına buruk da olsak kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Millet olarak bu yıl muhabbetle kucaklaşamayarak, Ramazan Bayramı’nı evlerimizde geçireceğiz. Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasak kararına, vatandaşlarımızın harfiyen uyacağına inanıyor ve sizlere güveniyorum. İnşallah, millet olarak yaşadığımız bu sıkıntılı günleri, yekvücut olarak atlatacağız.

Vatandaşlarımızın belirtilen kurallara uyması neticesinde inşallah önümüzdeki günlerde hayatımız normalleşecek ve sımsıkı sarılacağımız, hasret gidereceğimiz güzel günleri hep birlikte göreceğiz.

Korona virüs salgınının bir an önce sona ermesi ve hastalarımızın şifa bulması en büyük arzumuzdur.

Belen Belediyesi olarak bu mübarek ayda ulaşabildiğimiz tüm yardıma muhtaç vatandaşlarımıza gücümüzün yettiğince hiçbir ayrım yapmaksızın yardım eli uzatmanın çabası içinde olduk. Rabbim bizlerin ve yardım yapanların hayırlarını kabul eylesin.

Ramazan Bayramının tüm insanlığa, başta ‘sağlık’ olmak üzere, barış, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini, Belenli hemşerilerimin ve İslam aleminin, mübarek Ramazan Bayram’ını canı gönülden kutluyor, küçüklerimin gözlerinden, yaşıtlarımın yanaklarından, büyüklerimin ellerinden öpüyorum. Sağlıcakla kalın”

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam