İsdemir Olarak Üzerimize Düşen Tüm Sorumluluğu Yerine Getirmeye Hazırız! « Haber31.Net Hatay Haberleri

19 Eylül 2021 - 21:04

İsdemir Olarak Üzerimize Düşen Tüm Sorumluluğu Yerine Getirmeye Hazırız!

reklam
İsdemir Olarak Üzerimize Düşen Tüm Sorumluluğu Yerine Getirmeye Hazırız!
Son Güncelleme :

12 Ekim 2020 - 22:37

reklam

İskenderun Demir ve Çelik A.Ş.’den yapılan yazılı açıklamada, bölgemizde çıkan orman yangıları ile ilgili bir değerlendirme yapıldı. Açıklamada; Yangın sebebiyle bölgeye yakın tüm personelimiz uyarılmıştır. Ayrıca, ilgili kamu birimlerinden gelen talepler doğrultusunda gerekli destekler verilmekte, süreç kurumumuzca yakından takip edilmektedir” ifadelerine yer verildi.

Değerli Bölge Halkımızın Dikkatine;

Hatay’da iki gündür devam eden ve kısa sürede bölgeyi etkisi altına alan yangını üzüntü ve endişeyle takip ediyoruz. Olabildiğince en az hasar ve kayıpla atlatılmasını temenni ettiğimiz ve İskenderun’a da sıçrayan yangın sebebiyle bölgeye yakın tüm personelimiz uyarılmıştır. Ayrıca, ilgili kamu birimlerinden gelen talepler doğrultusunda gerekli destekler verilmekte, süreç kurumumuzca yakından takip edilmektedir.

Devletimizin tüm olanaklarını seferber ettiği yangın kontrol altına alınmıştır ve ivedilikle soğutma çalışmaları tamamlanmaktadır. İsdemir olarak üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getirmeye hazırız. Tüm Hatay ve İskenderun halkına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Saygılarımızla!” 

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam