İskenderun Belediyesi Yayla Yollarını Yeniliyor « Haber31.Net Hatay Haberleri

30 Kasım 2023 - 21:03

İskenderun Belediyesi Yayla Yollarını Yeniliyor

reklam
İskenderun Belediyesi Yayla Yollarını Yeniliyor
Son Güncelleme :

26 Eylül 2020 - 17:43

reklam

İskenderun Belediyesi tarafından başlatılan 2. etap asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Bu çerçevede İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,Kaledibi,Değirmendere,Akarca ve Kavaklıoluk’ta ihtiyaç olan bölgelerde tamamlanan sıcak asfalt çalışmalarını bölge muhtarları ile birlikte yerinde inceledi.

Plan ve program dahilinde asfalt çalışmalarının sürdürüldüğünü belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Çok değerli Kaledibi, Akarca, Sarıseki ve Kavaklıoluk Muhtarlarımız ile birlikte ihtiyaç olan bölgelerde kısa bir sürede tamamladığımız sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledik.Vatandaşlarımızın konforu ve yol güvenliği için ekiplerimizin yoğun gayreti ile kısa sürede yapılan yollarımız halkımıza hayırlı olsun.İskenderun’a Değer “dedi.

Çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Tosyalı, burada yaptığı açıklamada, İskenderun Belediyesi olarak şehrin her noktasında ulaşımı rahatlatıp, kalite ve konforu artırmak için öncelikle vatandaşlardan gelen yoğun talepleri değerlendirme konusunda gayret gösterdiklerini belirterek, “Şehrimizin dört bir yanında şu anda iş makinelerimiz çalışıyor ve yollarımız asfaltlanıyor. Çalışmalar ihtiyaç olan bölgelerde devam edecek” şeklinde konuştu.

Bölge muhtarları ise yapılmakta olan çalışmalar nedeni ile Başkan Fatih Tosyalı teşekkürlerini ilettiler.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam