Tuncay İbanoğlu’ndan 19 Mayıs Kutlama Mesajı « Haber31.Net Hatay Haberleri

20 Ocak 2022 - 16:29

Tuncay İbanoğlu’ndan 19 Mayıs Kutlama Mesajı

reklam
Tuncay İbanoğlu’ndan 19 Mayıs Kutlama Mesajı
Son Güncelleme :

18 Mayıs 2020 - 22:45

reklam

 Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Kırıkhan Şefi Tuncay İbanoğul 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle kutlamamesajı yayınladı.

İçindeki 19 Mayıs ruhunun Türk milletinin her ferdinde olduğu gibi çok güçlü olduğunu belirten İbanoğlu şunları söyledi.

“Bundan tam 101 yıl önce İstanbul’dan Samsun’a hareket eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yaktığı bağımsızlık ateşini Türk gençliği bugün gururla taşımaktadır. Atamızın güzel yurdumuzu emanet ettiği Türk gençliği, yaşadığımız pandemi sürecinde hassasiyetle çalışmakta ve bu süreci en az hasarla atlatmamız için gecesini gündüzüne katmaktadır.

Bizler de Atamızın izinden giderek Türk gençliğine sonsuz güvenmekte ve onların taşıdığı yükü hafifletmek için üstümüze düşeni yapmaya devam etmekteyiz.

Bu duygu ve düşüncelerimle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum. ”

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam