Kırıkhan’lı Muhtarlardan Başkan Savaş ve Çaparali’ye Ziyaret « Haber31.Net Hatay Haberleri

13 Haziran 2024 - 17:22

Kırıkhan’lı Muhtarlardan Başkan Savaş ve Çaparali’ye Ziyaret

reklam
Kırıkhan’lı Muhtarlardan Başkan Savaş ve Çaparali’ye Ziyaret
Son Güncelleme :

05 Mayıs 2020 - 14:07

reklam

Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali, mahalle sakinlerinin sesi olan muhtarları ağırlayarak istişare toplantılarını sürdürüyor..

Yeni göreve başlayan mahalle muhtarları tarafından yapılan ziyaretler kapsamında Önce Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a ziyarette bulunarak, mahallelerin sorunlarıyla ilgili istişarelerde bulunuldu.

Ardından, Genel Müdür Çaparali, Kırıkhan Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Durgun ve Topboğazı Mahalle Muhtarı Bilal Alpboğan, Kamışlar Mahalle Muhtarı İdris Karataş Kurtlusoğuksu Mahalle Muhtarı Adem Çirkin, Kaletepe Mahalle Muhtarı Mehmet İĞDE ve İncirli Mahallesi Muhtarı Hikmet Kesmeci’yi ağırladı.

Toplantıda HATSU’nun Hatay’a kazandırdığı ve bundan sonraki süreçte yapacağı yatırımlar ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Atıksu Arıtma Tesisleri, altyapı yatırımları gibi hizmetlerin değerlendirildiği toplantıda mahalle muhtarları yapılan çalışmalar için teşekkür etti.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Çaparali, mahallenin sesi olan muhtarların toplumda önemli yer teşkil ettiğini ve yapılacak hizmetlerde köprü görevi gördüğünü ifade ederek, birlik ve beraberlik içinde Hatay’a hizmetlerin devam edeceğini vurguladı.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam