Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli’nin Ramazan Bayramı Mesajı « Haber31.Net Hatay Haberleri

14 Haziran 2024 - 09:29

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli’nin Ramazan Bayramı Mesajı

reklam
Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli’nin Ramazan Bayramı Mesajı
Son Güncelleme :

23 Mayıs 2020 - 23:59

reklam

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli Ramazan Bayramı münasebetiyle Kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Deli Mesajında şunları söyledi:

“İslam âlemi olarak rahmet, mağfiret ve bereket ayı ve ayların sultanı olan mübarek Ramazan-Şerifi tamamlayıp bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar paylaşma ve ikram etme günleri olduğu kadar kırgınlık ve küskünlüklerin unutulup birlik ve beraberliğin hayatımıza hâkim olması gerektiği mukaddes zamanlarımızdır.
Bütün dünya ile eşzamanlı olarak ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgınının, Ramazan Bayramımızı gönlümüzce kutlamaya engel olduğu doğrudur.

Ancak pandemi günleri, büyüklerimizin hatırlarını sorup bayramlarını kutlamaya, küçüklerimize sevgiyle yaklaşmaya ve onları sevindirmeye, komşularımız başta olmak üzere şehrimizdeki, ülkemizdeki ve tüm dünyadaki yoksulların sorunlarından haberdar olup onlara yardım elini uzatmaya asla engel değildir.

Bayram günlerinin gerçek manasını gönlümüze işlediğimiz vakit, yaşanan tüm sorunların da tez vakitte çözüme kavuşacağına inanıyorum.

Dünyanın farklı coğrafyalarında işgal ve zulüm altında Ramazan Bayramına giren tüm kardeşlerimizin, bir sonraki bayramlarını hür ve başı dik bir şekilde idrak etmelerini diliyorum.

Bayram günlerini bizlerin sağlığı ve güvenliği için ailelerinden uzakta geçiren sağlık çalışanlarımız, askerlerimiz ve polislerimiz başta olmak üzere, aziz milletimizin ve tüm âlem-i İslam’ın Ramazan Bayramını tebrik ediyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.”

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam