Lütfü Savaş’ın Ramazan Bayramı Mesajı « Haber31.Net Hatay Haberleri

22 Eylül 2023 - 14:19

Lütfü Savaş’ın Ramazan Bayramı Mesajı

reklam
Lütfü Savaş’ın Ramazan Bayramı Mesajı
Son Güncelleme :

24 Mayıs 2020 - 0:28

reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Kutlam mesajı yayınladı.

Başkan Savaş Yayımladığı mesajında;

“On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’i uğurlamanın hüznüne rağmen bayramı karşılamanın mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Savaş, tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ettiğini açıkladı.

Başkan Savaş mesajının devamında şu ifadelere yer verdi: “Koronavirüs ve pandemi etkisi altında yaşadığımız mübarek Ramazan ayında aynı sofralarda olamasak da bayramımızı yine coşku ve mutluluk içinde karşılıyoruz. Bu süreçte devletimizin ilgili kurumlarının aldığı kurallara riayet etmeye devam etmeli ve sağlıklı yarınlarımız için alınan önlemleri sonuna kadar uygulamalıyız. Alınan önlemler doğrultusunda sokağa çıkması kısıtlı olan büyüklerimizi ihmal etmemeli, onların bayramı mutlu, umutlu ve sağlıklı geçirmelerine yardımcı olabilecek tedbirleri almayı ihmal etmemeliyiz. Pandemiden dolayı bir araya gelemesek de bizi birleştiren; bize dayanışmanın ve yardımlaşmanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatan Ramazan Bayramı’nı bu sene sevdiklerimizden ayrı geçirecek olsak bile önümüzdeki senelerde yine aynı coşkuyla karşılamalıyız. Unutmamalıyız ki bu zor günler geride kalacak ve biz bunu yine birlikte başaracağız.

Bu duygu ve düşüncelerle hemşehrilerimin ve İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, huzur içinde birlikte nice bayramlar yaşamayı diliyorum.”

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam