Şahin: Kılıçdaroğlu’Nu Destekliyoruz « Haber31.Net Hatay Haberleri

29 Kasım 2023 - 01:53

Şahin: Kılıçdaroğlu’Nu Destekliyoruz

reklam
Şahin: Kılıçdaroğlu’Nu Destekliyoruz
Son Güncelleme :

03 Kasım 2023 - 22:37

reklam

ŞAHİN: KILIÇDAROĞLU’NU DESTEKLİYORUZ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay’ın 27. Dönem Milletvekili Suzan Şahin, partilerinin 38. Büyük Kurultay’ında Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceklerini duyurdu.
Şahin yaptığı açıklamasında, “Cumhuriyeti demokrasiyle taçlandırma hedefimiz nettir! Kaybetme ihtimalini aklımızın ucundan bile geçirmemiştik. Bu yüzdendir ki üzüntümüz ve hayal kırıklığımız çok derin oldu. Ancak umudumuzu hiç kaybetmedik, mücadele inancımızdan asla vazgeçmedik. Çünkü biliyoruz, sonunda kazanan demokrasi olacak. Seçim kazanılsaydı, Kemal Kılıçdaroğlu’nun politikaları belki de üniversitelerde demokrasi dersi olarak okutulacaktı. Herkes kendine bir pay çıkaracak, başarı paylaşılamayacaktı.” dedi.
HEDEFİMİZ NETTİR!
“Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu 36. ve 37. Kurultaylarımızda Cumhuriyeti ikinci yüzyılında demokrasiyle taçlandırma hedefini önümüze koymuştur. Bu hedef kurultaylarımızda oy birliğiyle karar altına alınmıştır.
Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde gemiyi güvenli limana yanaştırmak ve 31 Mart Yerel Seçimleri kazanmak hepimizin sorumluluğundadır. Yolumuz açık olsun.” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam