organik hit film izle marmaris tekne turları
Haber31.Net Hatay Haberleri

Samandağ’dan Vali Doğan’a Teşekkür

Samandağ’dan Vali Doğan’a Teşekkür
27 Mayıs 2020 - 18:18 'de eklendi ve 50 kez görüntülendi.

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, Samandağ – Arsuz yolunun başlangıç noktası olan Çevlik Sahil yolunda güzelleştirme çalışmalarının başladığını söyledi.

Samandağ’dan Vali Doğan’a Teşekkür   Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, Samandağ – Arsuz yolunun başlangıç noktası olan Çevlik Sahil yolunda güzelleştirme çalışmalarının başladığını söyledi. Çevlik’te asfalt, ağaçlandırma ve peyzaj çalışmalarına hız verdiklerini söyleyen Başkan Eryılmaz, Samandağ – Arsuz yolunun yapımından dolayı Hatay Valisi Rahmi Doğan başta olmak üzere, bölge milletvekilleri ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

ERYILMAZ: SAMANDAĞ HEPİMİZİN  Arsuz – Samandağ yolunun asfalt çalışmasının tamamlandığını söyleyen Eryılmaz, “Sayın Valimiz Rahmi Doğan’dan Allah razı olsun. Samandağ- Arsuz yolunun yanısıra Çevlik yolunun geri kalan kısmının da yapılması için talimat vermiş. Trafiğin rahatlaması, ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları başladı. Büyükşehir belediyemizin desteğiyle bu yolu elbirliğiyle güzelleştireceğiz. Samandağ, Çevlik hepimizin” dedi.

Print Friendly, PDF & Email
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER