Vali Doğan’dan Şehit Yırtıcı’nın Ailesine Taziye Ziyareti « Haber31.Net Hatay Haberleri

30 Kasım 2023 - 20:45

Vali Doğan’dan Şehit Yırtıcı’nın Ailesine Taziye Ziyareti

reklam
Vali Doğan’dan Şehit Yırtıcı’nın Ailesine Taziye Ziyareti
Son Güncelleme :

09 Ekim 2020 - 11:36

reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, 04.10.2020 tarihinde Ağrı İli Doğubayazıt İlçesi kırsalında Yıldırım-3 Operasyonu’nda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Yırtıcı’nın ailesini ziyaret etti.


Erzin İlçesi Mahmutbey Mahallesindeki şehidin baba evinde gerçekleşen taziye ziyaretinde, şehidimizin ailesi ve şehidimiz ile aynı çatışmada yaralanarak gazi olan silah arkadaşıyla bir araya gelerek acılarını paylaşan Vali Doğan “Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Bu kadim topraklarda 1000 yılı aşkın süredir yaşayan bu millet çok çetin mücadeleler görmüş, çok çetin savaşlara girmiş, ama bu süreçlerden büyük zaferler yaşayarak çıkmayı bilmiştir.
Sizler şehit babası, şehit eşi, şehit kardeşi oldunuz bu çok büyük onur ve şereftir. Bizler devlet olarak, millet olarak her zaman yanınızda olacağız.

Sizler en kıymetli varlığınızı evladınızı bu devlet ve millet için şehit verdiniz. Allah onlardan ve sizlerden razı olsun. Bu vatanın bekası için milletimizin geleceği için evlatlarımız mücadele ediyor, gözlerini kırpmadan da canlarını feda ediyorlar, Allah onlardan razı olsun. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan en alt kademedeki görevliye kadar herkes bu memleketin büyümesi ve güçlenmesi, milletin refah içerisinde yaşaması için büyük bir gayret içerisindedir.


Şehitlerimizin acısı Türk milletinin ortak acısıdır. Sizler de bizlere emanetsiniz. Devletimizin tüm imkânları ile her zaman sizlerin yanındayız. Şehitlerimize Allahtan rahmet, gazilerimize sağlık sıhhat ve siz değerli ailesine de sabırlar diliyorum’’ dedi.
Şehidimiz için okunan Kuran-ı Kerim’in ardından tüm şehitlerimiz için dualar edildi.
Taziye ziyaretinde Vali Rahmi Doğan’a Erzin Kaymakamı Ahmet Demir, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, Erzin İlçe Emniyet Müdürü Atiil Candan, Erzin İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Refik Özsoy ve Erzin İlçe Müftüsü Gıyasettin Yılmaz eşlik etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam