Ayşe Dönmez’Den Gönül Dolusu Yardım « Haber31.Net Hatay Haberleri

22 Şubat 2024 - 10:51

Ayşe Dönmez’Den Gönül Dolusu Yardım

reklam
Ayşe Dönmez’Den Gönül Dolusu Yardım
Son Güncelleme :

05 Ekim 2020 - 19:35

reklam

İhtiyaç sahibi çocukların yüzünü güldürdüler  Antakya Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Derneği ile global ayakkabı firması FLO İyilik Hareketi Temsilciliğinin işbirliği ile Hatay’ da okullarda eğitim gören maddi durumu elverişsiz çocuklar için ayakkabı yardımında bulunuldu.

DÖNMEZ: DİĞER İLÇELERE DE YARDIM YAPACAĞIZ   Antakya Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı ve FLO İyilik Hareketi Hatay Temsilcisi Ayşe Dönmez, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Okulların açılması ile birlikte tespit ettiğimiz öğrencilerimize yaptığımız çalışma sonucu ayakkabılarını ulaştırdık.

FLO Ayakkabı firmasının Türkiye’nin birçok bölgesinde yürüttüğü bu gönüllü İyilik hareketi Hatay’ımızda da yapılmaktadır. İlk etapta merkezin de bulunan ve okulda eğitim almaya başlayan çocuklar için bir çalışma gerçekleştirdik önümüzdeki günlere kademeli olarak diğer ilçelerimiz de de bu çalışmaları yürüteceğiz bu mutluluğa hep birlikte ortak olacağız.

“İnsani ve İslami’ kişiliğimizi göstermek adına çocukları sevindirmek istedik. Bunlar bizim geleceğimizdir. Eksiklikleri ve ihtiyaçlarını gidermek için öğrencilerimizle beraber olduk. Ayakkabısı olmadığı için kız kardeşinin ayakkabısıyla okula giden öğrencilerimiz vardı. Bunların sorunlarını çözmek için böyle bir faaliyette bulunduk.

Burada amaç sadece eksikliklerin ve ihtiyaçların giderilmesi değil, onlarla bir arada olduğumuzu ve sürekli olarak yanlarında olduğumuzu göstermektir.

Çocuklar çok mutlu oldu” dedi.
Ayakkabıların verildiği öğrenciler ise bu yardımı yapanlara teşekkür etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam