Başkan Tosyalı’dan Anneler Gününde Anlamlı Ziyaret « Haber31.Net Hatay Haberleri

20 Ocak 2022 - 18:11

Başkan Tosyalı’dan Anneler Gününde Anlamlı Ziyaret

reklam
Başkan Tosyalı’dan Anneler Gününde Anlamlı Ziyaret
Son Güncelleme :

11 Mayıs 2020 - 22:28

reklam

“Anneler Günü” münasebetiyle İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, vatan uğruna can veren kahraman askerlerimizin annelerini ve eşlerini evlerinde ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,eşi Arife Tosyalı ile birlikte şehit annelerini ve eşlerini ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı.

Ailelere ,ziyarette çiçek ile birlikte Kuran-ı Kerim hediye edildi.

Zaman zaman duygu dolu anların yaşandığı ziyarette aileler memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür etti.

BİR GÜN DEĞİL HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Başkan Tosyalı, “Şehit anneleri ve aileleri bizler için önemli bir yere sahip. Amacımız anneler gününde onları yalnız bırakmamak, sorunlarını dinlemek, yanlarında olmak. Bu kapsamda, anneler gününde şehit ailelerimizin evlerine konuk olduk” dedi.

Anneler gününde şehit ailelerinin yanında olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, şehit annesi ve ailelerinin başlarının tacı olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,sözlerine şu şekilde devam etti.

“Güçlü toplumlar annelerimizin ellerinde şekillenir ve omuzlarında yükselirler. Biz her birey olarak annelerimizi yılın 365 günü başımıza taç, gönlümüze rehber kabul ederiz. Anneler Gününü, bu duygularımızı ifade etmenin bir simgesi olarak kabul ediyoruz. Bu açıdan anneler gününde, vatanımızın korunmasını canını feda eden şehitlerimizin annelerini yalnız bırakmak istemedik. Yüreğinde taşıdığı sınırsız sevgi ve sabırla, değeri biçilemeyen başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Gününü bir kez daha kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.”

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam