Belen Kaymakamı Hayrettin BASKIN’ın Ramazan Bayramı Mesajı « Haber31.Net Hatay Haberleri

14 Haziran 2024 - 09:16

Belen Kaymakamı Hayrettin BASKIN’ın Ramazan Bayramı Mesajı

reklam
Belen Kaymakamı Hayrettin BASKIN’ın Ramazan Bayramı Mesajı
Son Güncelleme :

23 Mayıs 2020 - 23:40

reklam

Belen Kaymakamı Hayrettin BASKIN Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Kaymakam Baskın, mesajında şunları söyledi:

“Mübarek Ramazan Ay’ının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Ramazan ayı yardımlaşmanın, toplumsal birlikteliğin, merhametin, sevginin, şefkatin, kardeşliğin en yoğun olarak yaşandığı zaman dilimlerinden biridir.

Her yıl coşkuyla idrak ettiğimiz Ramazan ayı; bu yıl tüm dünyada yaşanılan korona virüs pandemi salgını dolayısıyla, ülkemizde de alınan tedbirler kapsamında bu defa alışılmışın dışında bir ay geçirmemize neden oldu. Bu çerçevede alınan tedbirlere bağlı olarak Camilerde cemaatle yapılan ibadetler, evlerimizde iftar yemeklerinde misafirlerle bir arada olmak gibi özelliklerimizi ertelemek zorunda kaldık. Diğer yandan ise evlerimizde kalarak bu bereketli ayı değerlendirme ve ailemize daha fazla vakit ayırma fırsatı bulduk.

Ramazan ayının bitiminde yaşanılan Bayram sevincini ve coşkusunu da, yine alınan tedbirler kapsamında 81 ilde ilan edilen 4 günlük sokağa çıkma yasağı nedeni ile evlerimizde kalarak, eş-dost ve akrabadan uzakta geçireceğiz. Bu bayramının sevdiklerimizden ayrı geçen ilk ve son bayram olmasını temenni ediyorum. Evlerimizde kalarak bu salgınla mücadele günlerini en kısa zamanda atlatacağımız inancı ile;

Bizleri bir kez daha bayrama eriştiren Rabbimize hamd-ü senalar ederken, Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik ederek, hayırlara vesile olmasını diler, saygı ve muhabbetlerimi sunarım”

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam