CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin”Hatay Halkının Birliğini Ve Dirliğini Hiçbir Karanlık Güç Bozamayacaktır!” « Haber31.Net Hatay Haberleri

29 Şubat 2024 - 14:28

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin”Hatay Halkının Birliğini Ve Dirliğini Hiçbir Karanlık Güç Bozamayacaktır!”

reklam
CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin”Hatay Halkının Birliğini Ve Dirliğini Hiçbir Karanlık Güç Bozamayacaktır!”
Son Güncelleme :

28 Ekim 2020 - 23:31

reklam

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin:
“HATAY HALKININ BİRLİĞİNİ VE DİRLİĞİNİ HİÇBİR KARANLIK GÜÇ BOZAMAYACAKTIR!”

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin İskenderun’da yaşanan canlı bomba olayına ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.
Milletvekili Şahin yaptığı açıklamasında aşağıdaki ifadelere yer verdi:
“Yanan ormanlar, sabotajlar, şehir merkezlerinde terör eylemleri…
Üst üste gelen kötü olaylar halkımızı üzüyor, yoruyor, yaralıyor ancak yılacağımızı, birlik beraberliğimizi bozacağımızı sananlar yanılıyorlar.
26 Ekim Pazartesi günü akşam saatlerinde İskenderun’da polisle çatışan teröristlerden birinin patlamasında ve diğer teröristin etkisiz hale getirilinceye kadar geçen gergin anlarda can kaybı yaşanmaması en büyük tesellimiz oldu. Yaksalar da, saldırsalar da birliğimizi bozamayacaklar. Her türlü alçak saldırıyı ve terörü lanetledik, lanetliyoruz. Tüm güvenlik güçlerimize ve halkımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Terör ve destekçileri birlik beraberliğimiz karşısında hedeflerine asla ulaşamayacaktır.
Devlet olmayı millet olmaya tercih eden bir mirasın emanetçisi olan Hatay halkının birliğini ve dirliğini hiçbir karanlık güç bozamayacaktır. Birlik ve kardeşliğimize uzanan her eli kıracak olan Hatay tüm renkleri ile daha da çok dayanışma içerisinde olacak, terör ve destekçilerine set olacaktır. Hatay dün olduğu gibi bugün de yarın da barışın, sevginin, kardeşliğin şehri olarak kalacaktır.
Güzel Payas ve İskenderun’uma tekrar geçmiş olsun diyor, teröristlerin kontrol noktamıza saldırısında yaralanan askerimize ve polisimize acil şifalar diliyorum.”

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam