Erhan Yavuzyılmaz’ın Anneler Günü Mesajı « Haber31.Net Hatay Haberleri

14 Haziran 2024 - 10:06

Erhan Yavuzyılmaz’ın Anneler Günü Mesajı

reklam
Erhan Yavuzyılmaz’ın Anneler Günü Mesajı
Son Güncelleme :

10 Mayıs 2020 - 11:21

reklam

Erhan Yavuzyılmaz Anneler Günü Dolayısıyla Mesaj Yayınladı.

Erhan Yavuzyılmaz , yayınladığı mesajında, “Ayakları altına cennet vaat edilen en değerlilerimiz annelerimizin ve anne adaylarının Anneler Günü’nü kutluyorum. Onlar bizim bir gün değil 365 gün başımızın tacıdır. Ahirete göç etmiş tüm annelere de Allah’tan rahmet, şifa bekleyen tüm annelerimize Rabbimden de sağlık sıhhat diliyorum.

Dünyaya gözümüzü açtığımızda ilk onları gördük, ilk onlar ninni söyledi kulaklarımıza, ilk öğretmenimiz onlar oldu. Şefkati, merhameti, sevmeyi ve sevilmeyi onlardan öğrendik. Peygamber Efendimiz diyor ki; ‘Annene hizmet et, çünkü cennet annenin ayakları altındadır.’ Yani cennete açılan kapıdır anneler. Anneler mutluysa aile mutludur. Anneler mutluysa şehir mutlu, ülke mutludur. Anneler mutluysa insanlık mutludur. Anneleri en mutlu edecek hediye; sizin sağlığınızdır, sağlıklı kalmanızdır. O nedenle kısıtlamalara mutlaka uyun, evde kalın. Sokağa çıkmak zorunda kaldığınızda ise sosyal mesafeyi korumaya dikkat edin. Maskenizi takmayı da unutmayın.

Başta Şehit Anneleri, annem ve eşim olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, sağlıklı, huzurlu, mutluluk dolu günlerde buluşmayı diliyorum” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam