İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hatay’Da « Haber31.Net Hatay Haberleri

5 Mart 2024 - 03:58

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hatay’Da

reklam
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hatay’Da
Son Güncelleme :

12 Ekim 2020 - 0:25

reklam

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hatay’da önceki gün başlayan ancak dün kontrol altına alınabilen orman yangınlarında zararı oluşan vatandaşlarla buluşmasında, “Elimizden gelen her şeyi yapacağız, hiç endişe etmeyin.” dedi.

Soylu: Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da size geçmiş olsun dilekleri var.

Mevlüt Bey burada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin geçmiş olsun dileklerini iletiyor. Biz de iletiyoruz. Şunu ifade edeyim, biraz önce Belen’deydik, ardından yanan fabrikalara uğradık, hakikaten büyük bir felaket ve bu konuda, ‘bunun nasıl çıktığı, ne şekilde oluştuğu’ konusundaki tahkikatlar hem soruşturmayı yapan savcı tarafından hem güvenlik güçlerimiz tarafından devam etmektedir.

Bir taraftan da hem Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ekiplerimiz hem AFAD ekiplerimiz, gerek kaymakamlarımız gerek muhtarlarımız hep birlikte şu anda hasar tespit çalışmalarını gerçekleştiriyorlar. Gerek Belen’deki binalardaki hasarlar gerekse de işte Kışla Mahallesi gibi buralarda meydana gelen tarım hasarlarını, bütün bunlarla ilgili hasar tespitleri ‘nasıl olacak, ne noktadadır’ buna ait bütün tespitleri arkadaşlarımız yapıyor” ifadesini kullandı. AA
#hatay #belen #ormanyangını #içişleribakanlığı #süleymansoylu #hatayvaliliği

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam