Kırıkhan Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ‘in Anneler Günü Mesajı « Haber31.Net Hatay Haberleri

13 Haziran 2024 - 17:16

Kırıkhan Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ‘in Anneler Günü Mesajı

reklam
Kırıkhan Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ‘in Anneler Günü Mesajı
Son Güncelleme :

08 Mayıs 2020 - 23:40

reklam

Kırıkhan Kaymakamı.Zafer Karamehmetoğlu Anneler Günü dolayısıyla bir tebrik mesajı yayınladı
Kırıkhan Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ‘in Anneler Günü Mesajı

Dünyanın en güzel, en temiz ve masum duygusu hiç şüphesiz ki anneliktir. Annelerimiz yaşamlarını çocuklarına adarken, ortaya koyduğu karşılıksız sevgi, özveri ve hoşgörü hayatımız boyunca benimsememiz ve gelecek kuşaklara da öğretmemiz gereken özel değerlerdir.
Her türlü sorunumuzda sığındığımız, fikirlerini aldığımız, desteklerini gördüğümüz annelerimize, hak ettikleri sınırsız sevgi ve ilgiyi sunmak, gurur duyacakları fikir ve davranışları sergilemek onlara vereceğimiz en güzel ve kalıcı hediye olacaktır.
Gözlerimizi dünyaya açtığımız andan itibaren bizlere doğruluk ve güzelliklerden yana yol gösteren annelerimizi sadece bu özel günde değil, hayatımızın her anında hatırlamalı, onlara hak ettikleri değeri göstermeliyiz. Hayatımız boyunca yanı başımızda istediğimiz, güven ve desteğini aradığımız, yanında huzur bulduğumuz, sevgisini ve hoşgörüsünü hiçbir şeye değişmeyeceğimiz annelerimizin bizlere verdiği yüce değerleri, bizler de çocuklarımıza aktarabilmeliyiz.
“Cenneti annelerin ayakları altında” gören bir inancın mensupları olan bizler, Millet olarak, her zaman olduğu gibi, sabır ve dayanışmayı, müsamaha ve fedakârlığı, birlik ve beraberliği, kardeşlik duygularımızın güçlenmesini ön planda tutuyoruz. Ülkemizin ve milletimizin huzurlu, mutlu ve daha müreffeh bir geleceğe ulaşabilmesi için annelerimizin kalbini hoş tutma hassasiyetini yaygınlaştırmaya özen gösteriyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle; Ülkemizin varlığı, birlik ve bütünlüğü için canını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin emaneti olan annelerimiz başta olmak üzere, bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan bütün annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, saygı ve selamlarımı sunuyor, ellerinden hürmetle öpüyorum.
Zafer Karamehmetoğlu
Kaymakam

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam