Samandağ’dan Vali Doğan’a Teşekkür « Haber31.Net Hatay Haberleri

13 Haziran 2024 - 17:42

Samandağ’dan Vali Doğan’a Teşekkür

reklam
Samandağ’dan Vali Doğan’a Teşekkür
Son Güncelleme :

27 Mayıs 2020 - 18:18

reklam

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, Samandağ – Arsuz yolunun başlangıç noktası olan Çevlik Sahil yolunda güzelleştirme çalışmalarının başladığını söyledi.

Samandağ’dan Vali Doğan’a Teşekkür   Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, Samandağ – Arsuz yolunun başlangıç noktası olan Çevlik Sahil yolunda güzelleştirme çalışmalarının başladığını söyledi. Çevlik’te asfalt, ağaçlandırma ve peyzaj çalışmalarına hız verdiklerini söyleyen Başkan Eryılmaz, Samandağ – Arsuz yolunun yapımından dolayı Hatay Valisi Rahmi Doğan başta olmak üzere, bölge milletvekilleri ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

ERYILMAZ: SAMANDAĞ HEPİMİZİN  Arsuz – Samandağ yolunun asfalt çalışmasının tamamlandığını söyleyen Eryılmaz, “Sayın Valimiz Rahmi Doğan’dan Allah razı olsun. Samandağ- Arsuz yolunun yanısıra Çevlik yolunun geri kalan kısmının da yapılması için talimat vermiş. Trafiğin rahatlaması, ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları başladı. Büyükşehir belediyemizin desteğiyle bu yolu elbirliğiyle güzelleştireceğiz. Samandağ, Çevlik hepimizin” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam