Mahalle Muhtarlarına Maske Dağıttılar « Haber31.Net Hatay Haberleri

24 Eylül 2021 - 12:35

Mahalle Muhtarlarına Maske Dağıttılar

reklam
Mahalle Muhtarlarına Maske Dağıttılar
Son Güncelleme :

14 Mayıs 2020 - 10:09

reklam

Kumlu Kaymakamı Ercan Kayabaşı ve Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli covit 19 salgını tedbirleri kapsamında vatandaşlara ücretsiz olarak verilmek üzere Kumlu’daki Mahalle Muhtarlarına maske dağıttı.

Kumlu Belediyesi tarafından oluşturulan atölyede gönüllü kadınlar tarafından üretilen maskeler Kaymakam Ercan Kayabaşı ve Belediye Başkanı Mehmet Deli tarafından vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere mahalle muhtarlarımıza teslim edildi.

Belediye Binasında gerçekleştirilen maske dağıtım programında açıklama yapan ve çeşitli imkansızlıklara rağmen tüm ilçeye yetecek kadar maske ürettiklerini belirten Başkan Deli;

“Bu süreci hep birlikte kurallara uyarak atlatacağımızdan hiçbir şüphemiz yoktur. Bilindiği gibi korona vakaları ülkemizde gün geçtikçe azalmaya başladı. Umarım en kısa zamanda da bu illetten tamamen kurtulmuş oluruz. Ancak bu azalmadaki temel nedenin ülke genelinde alınan tedbirler ve kurallar olduğu unutulmamalıdır.

Bizlerde bu süreçte üzerimize düşeni layıkıyla yapıp vatandaşlarımıza ve Devletimize yardımcı olabilmek amacıyla Belediyemizin giriş katını atölyeye çevirerek maske üretimine başladık.

Bugüne kadar 10 Bin’e aşkın maske üretimi gerçekleştirilerek vatandaşlarımıza ulaştırdık. Bugün de sizlerden ricamız bu maskeleri mahallelerinizde maske bulamayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırmanızdır.

Bu zorlu ve riskli süreçte bizlere desteklerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, ilgi ve alakanızdan dolayıda sizleri kutluyorum” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam